O nas

Pokoje gościnne Calvi to miejsce, które istnieje na mapie Jawora od 2011 roku. Stworzyliśmy je z myślą o tym, by wszyscy turyści i goście odwiedzający nasze miasto mogli poczuć się jak u siebie w domu i spędzić w Jaworze udany weekend lub dłuższy czas.

W budynku znajduje się siedem kompleksowo wyposażonych pokoi dla łącznie 21 osób. Poza tym do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, piękny taras i grill. Serwujemy również tradycyjne śniadania za dodatkową opłatą.

Dzięki lokalizacji ośrodka, który położony jest na jednej z kameralnych uliczek prowadzących do Rynku, można poczuć prawdziwą atmosferę miasta. Najbliższą okolicę wypełniają zabytki i historyczne budowle. Wokół panuje cisza i spokój, dzięki czemu można wypocząć i zapomnieć o wszelkich problemach. Jednocześnie bliskość Rynku w Jaworze daje gościom naszych pokoi możliwość odwiedzenia atrakcyjnych lokali gastronomicznych: restauracji, kawiarni i pubów, w których można spróbować tradycyjnych przysmaków.


Wyróżnili nas:

  • serwis booking.com za uzyskanie oceny 8,2 punktów w 2014 roku,
  • serwis nocowanie.pl za sprawdzony obiekt w 2014 roku.

Zaufało nam już wielu klientów indywidualnych, grup zorganizowanych i firm. Gościliśmy muzyków z zespołu Moskwa oraz wielu gości weselnych. Calvi to miejsce przyjazne dla wszystkich i nadające się na każdą okazję.

Jeśli poszukują Państwo noclegu na Dolnym Śląsku:

  • ze świetną lokalizacją,
  • z kameralną atmosferą,
  • o wysokim standardzie,

to pokoje gościnne Calvi w Jaworze są idealnym miejscem!


Przyjedź do Jawora – przenocuj w Calvi

Jawor to prawdziwa, historyczna perełka na mapie Dolnego Śląska. Często organizowane są tu światowej sławy imprezy, jak na przykład Koncert Pokoju czy targi chleba. Korzystając z konkurencyjnej oferty naszych noclegów, można spędzić miłe chwile z rodziną i przyjaciółmi, w malowniczym otoczeniu Starego Miasta.

Skontaktuj się z nami i zaplanuj swój pobyt już dziś! Zarezerwuj nocleg w Jaworze – wybierz Calvi Pokoje Gościnne.